Blackview A95

21,990 L

 

Smartfoni më i ri i vitit 2022 nga Blackview me parametra mbreslënëse si asnjëherë më parë. A95 vjen me dizajn shkëlqyes falë kombinimit të gradientëve të ngjyrave, teksturave laser 3D dhe 8 shtresave nano-optical me vakum. Përveç dizajnit të mrekullueshëm edhe kamera e këtij modeli ju lejon të shkrepni foto mahnitëse qoftë në ambjente të ndriçuara apo pa dritë. Ka bateri që zgjat e zgjat edhe kur jeni duke luajtur apo kryer veprimtari të tjera të cilat kërkojnë shumë energji.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2022

Color

Black, Blue, Gold

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

163.7mm x 75.5mm x 8.55mm

Weight

195g

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,380mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

128GB

Card slot

microSD, up to 1 TB

DISPLAY
Display Type

IPS

Display Size

6.5"

Display Resolution

720 x 1600 pixels

Display Protection

Unspecified

PLATFORM
Operating system
CPU

MT6771V/CT(MediaTek Helio P70)

GPU

ARM Mali-G72

CAMERA
Main Camera

Triple (20MP, Unspecified)

Triple Details

20MP, F1.8, IMX376

Video Main

1080p@30fps

Features Main

HDR 2.0
Night Mode 2.0
AI Portrait Bokeh
Portrait Color
AI Beauty

Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

8MP, F2.2
YACG4D0C9SHC(HI-846)

Video Selfie

HDR Video

Features Selfie

AI Portrait Bokeh
Portrait Color
AI Beauty

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

IEEE 802.11b/g/n/ac

Bluetooth

V4.2

NFC

No

Radio

FM radio

USB

USB TYPE-C

FEATURES
Sensors

G-sensor
P-sensor
L-sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Blackview A95 x 1

Gift Box x 1

User Manual x 1

Power adaptor x 1

USB Type-C Cable x 1

Garancia e produktit

12 Muaj