Second Chance

Blackview BV4900

9,400 L

 

Telefoni perfekt per personat qe punojne ne pune te veshtira. Eshte i forte, rezistent ndaj goditjeve, ujit dhe pluhurave. Blackview BV4900 eshte i pajisur me bateri  prej 5580mAh qe ju mundeson perdorim te tejzgjatur.

Ka stok

SKU: TLP26-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 50%
BEST DEALS
Ofertë!

QCY T1C Wireless Earphones

1,490 L
Kurseni: 1,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2020

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

157.5 x 78.1 x 13.7 mm

Weight

261 g

Build

Plastics and rubber

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5,580mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

32GB

Card slot

microSD, up to 256GB

DISPLAY
Display Type

OGS

Display Size

5.7"

Display Resolution

1440×720 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek Helio A22

CPU

Quad-core

GPU

PowerVR GE8320

CAMERA
Main Camera

8MP

Camera Details

Sony IMX134 Exmor RS

Features Main

Digital zoom
Autofocus
Touch focus
Continuous shooting
Geotagging
Panorama
HDR
Face detection
White balance settings
ISO settings
Exposure compensation
Scene mode
Self-timer

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Single Details

Features Selfie

Video Selfie

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

NFC

Yes

Radio

FM radio

USB

Micro USB 2.0

FEATURES
Sensors

accelerometer
compass
gyroscope
light
magnetometer
proximity

Specials

Certified IP68 dustproof and waterproof
Dragontrail Glass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

12 Muaj