Blackview BV5200

14,990 L

 

Blackview miraton algoritmet e avancuara të kamerës nga ArcSoft, një ofrues kryesor i algoritmeve dhe zgjidhjeve softuerike, për BV5200 për të ndihmuar përdoruesit të përfitojnë sa më shumë nga fotografia e tij dhe të shkrepin më shumë si profesionistë. Me modalitetin nënujor të disponueshëm, bëni fotografi të mrekullueshme. BV5200 është projektuar posaçërisht për të performuar me standarde të larta në mjedise të lagështa dhe për t’i mbijetuar më shumë se një spërkatjeje uji. Është projektuar me një nivel të lartë të qëndrueshmërisë së fortë për t’i mbijetuar rënieve dhe goditjeve të ditës. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2022

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

161.6 x 77.9 x 13.7 mm (6.36 x 3.07 x 0.54 in)

Weight

268 g (9.45 oz)

SIM

Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

5180 mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

32GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.1"

Display Resolution

720 x 1560 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek MT6761 Helio A22 (12 nm)

CPU

Quad-core

GPU

PowerVR GE8320

CAMERA
Main Camera

Dual (13MP, Unspecified)

Camera Details

13 MP, (wide), PDAF
Secondary unspecified camera

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Single Details

5 MP

Features Selfie

Video Selfie

Yes

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band

Bluetooth

5.0

NFC

Yes

Radio

FM radio

USB

USB Type-C

FEATURES
Sensors

Accelerometer, gyro, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Blackview BV5200

1 x User Manual

1 x Power Adaptor

1 x USB Cable

 

Garancia e produktit

24 Muaj