Blackview BV7200

21,990 L

 

Mbështetur nga rezistenca e fundit ndaj ujit dhe pluhurit të certifikuar nga IP68 dhe IP69K, BV7200 është gati t’ju ndihmojë të kaloni momentet tuaja emocionuese, pavarësisht nëse jeni duke u zhytur ose duke u argëtuar në një pishinë, ose në një lumë që rrjedh ose në një liqen të qetë. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 54%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

QCY T1C Wireless Earphones

1,390 L
Kurseni: 1,600 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

165.3 x 81.6 x 16 mm (6.51 x 3.21 x 0.63 in)

Weight

288 g (10.16 oz)

SIM

Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

5180 mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

6GB

Memory Internal

128GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.1"

Display Resolution

720 x 1560 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 3

PLATFORM
Operating system
Chipset

MediaTek MT6769Z Helio G85 (12nm)

CPU

Octa-core (2×2.0 GHz Cortex-A75 & 6×1.8 GHz Cortex-A55)

GPU

Mali-G52 MC2

CAMERA
Main Camera

Dual (50MP, 8MP)

Camera Details

50 MP, f/1.8, (wide), 1/2.76", 0.64µm, PDAF
8 MP, 117˚ (ultrawide)

Features Main

Dual-LED flash, HDR, panorama

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

8 MP, f/2.2, (wide), 1/4", 1.12µm

Features Selfie

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band

Bluetooth

5.0

NFC

Yes

Radio

FM radio

USB

USB Type-C

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), gyro, accelerometer, compass, barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Blackview BV7200

1 x User Manual

1 x Power Adaptor

1 x USB Cable

 

Garancia e produktit

24 Muaj