Blackview R3 Max Smart Watch

3,490 L

 

I prodhuar me këllëf aliazh zinku që është i fortë dhe i lëmuar, R3Max paraqet elegancën e tij nga çdo kënd. Ekrani i madh LCD 1,69 inç dhe skaji i lakuar i xhamit janë një simbol i personalitetit dhe stilit futurist. Qëndroni në kontakt gjatë gjithë kohës. Keni frikë të humbisni ndonjë telefonatë ose mesazh? R3Max ndihmon ju ndihmon duke ju derguar njoftime mbi mesazhet e palexuara, njoftime nga mediat sociale ose telefonata të rëndësishme. Vjen me 25 opsione të ndryshme aktiviteti. Pajisur me sensore të ndyshëm si, GPS, monitorues i zemrës, sensor për matjen e presoionit të ajrit etj. Ekran 1.69 inch me rezolucion 240*280 pixel. Të gjitha këto me një jetëgjatësi baterie deri në 15 ditë përdorim të moderuar.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

R3 Max

Color

Black

Dimension and Weight
Dimension

43.3*36.5*9.6mm

Weight

25g

Mechanical
Screen Size

1.69" 240*280 pixel

Screen Type

TFT-LCD

Screen Cover

2.5D-curved Glass

Bottom Material

Zinc alloy frame, Plastic bottom shell

Strap Material

TPU strap + metal buckle

Hardware
CPU

Realtek8762CK_VD

G-sensor

Support

Blood Oxygen Monitoring

Support

Heart Rate Monitoring

Support

Motor

Support

GPS

No

Mic

No

Speeker

No

Screen

1.69" TFT-LCD

Screen Resolution

240*280

Flash

384KB+ 64MB Expansion

RAM

160KB

Bluetooth

5.0

Power
Standby time with Bluetooth connected

>60 Days

Typical daily use

12-15 days

Battery type

Lithium polymer battery

Battery capacity

230mAh

Charging method

Magnetic charging

Function
8 Languages Support

English, Japanese, German, Russian, French, Italian, Spanish, Portuguese

Reminder

Call reminder, text message reminder, sedentary reminder, alarm clock reminder

Dial

4 Customized Dials

Pedometer

Exercise step count, calorie consumption calculation, exercise mileage record

Sleep monitoring

Sleep quality monitoring22

Heart rate

All-day heart rate monitoring: 24-hour uninterrupted high-precision heart rate detection

Blood Oxygen Level

All-day Blood Oxygen monitoring

25 Workout Modes

Indoor running, Dance, Cycling, Rowing, Gymnastics, Sport walking, Spinning bike, Situps, Yoga, Rugby, Hockey, Volleyball, Tennis, Baseball, Cricket, Football, Basketball, Mountaineering, Free-style exercise, Badminton, Table Tennis, Rope Skipping, Swimming, Outdoor running, Jumping Jack

0ther functions

Stopwatch; countdown; music control; raise the hand to brighten the screen; GloryFit APP download QR code;

Notification reminder (IOS \ Android)

Twitter, Facebook, Linkedin, whatsApp, Line, lnstagram, snapchat, skype, Gmail and other timely information;
SMS push, incoming call push; Time setting synchronization;

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch
1 x Strap
1 x Charging cable
1 x User Manual