Blackview R7 Pro Smart Watch

4,990 L

 

I papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri. Luaj në ujë pa u shqetësuar. R7 Pro është gati t’ju bashkohet në plazh ose në palestër. R7 Pro mund të përballojë zhytje në ujë 1,5 metra nën sipërfaqen e ujit deri në 30 minuta. Ekrani LCD 1,28” është i kombinuar pa probleme me kornizën e aliazhit të zinkut me veshje me vakum dhe butona inoks për të shfaqur një ndjenjë të rafinuar delikatese. Vjen me 9 opsione të ndryshme aktiviteti. Të gjitha këto me një jetëgjatësi baterie deri në 10 ditë përdorim të moderuar.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

R7 Pro

Color

Black

Dimension and Weight
Dimension

Φ46*11.1mm

Weight

38.4g

Mechanical
Screen Size

1.28" 240*240 pixel

Screen Type

TFT-LCD

Screen Cover

2.5D-curved Corning gorilla glass

Bottom Material

Zinc alloy frame, Plastic bottom shell, vacuum plating & stainless buttons

Strap Material

Silicone strap + metal buckle

Hardware
CPU

Goodix GR5515

G-sensor

Support

Blood Oxygen Monitoring

No

Heart Rate Monitoring

Support

Motor

Support

GPS

No

Mic

Support

Speeker

Support

Screen

1.28" TFT-LCD

Screen Resolution

240*240

Flash

64MB+ Exta 128MB For Music Storage

RAM

256KB

Bluetooth

3.0 & 4.0

Power
Standby time with Bluetooth connected

>30 Days

Typical daily use

7-10 days

Battery type

Lithium polymer battery

Battery capacity

280mAh

Charging method

Magnetic charging

Charging time

≤ 2 hours

Function
23 Languages Support

English, German, French, Italian, Spanish, Japanese, Russian, Portuguese & More

Reminder

Call reminder, text message reminder, sedentary reminder, alarm clock reminder

Dial

4 Customized Dials

Pedometer

Exercise step count, calorie consumption calculation, exercise mileage record;

Sleep monitoring

Sleep quality monitoring

Heart rate

All-day heart rate monitoring: 24-hour uninterrupted high-precision heart rate detection, focusing on and understanding your health

9 Workout Modes

Outdoor Running, Outdoor Walking, Indoor Running, Indoor Walking, Hiking, Mountaineering, Indoor Cycle, Outdoor Cycle, Rowing

0ther functions

Stopwatch; countdown; music control; music play, raise the hand to brighten the screen; APP download QR code;

Notification reminder (IOS \ Android)

Wechat, QQ, Twitter, Facebook, Linkedin, whatsApp, Line, lnstagram, snapchat, skype, Gmail and other timely information; SMS push, incoming call push; Time setting synchronization;

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch
1 x Strap
1 x Charging cable
1 x User Manual