OFERTA VETËM ONLINE

Blackview R8 Smart Watch

4,990 L

 

Rezistente ndaj rënies dhe goditjeve. Me një pamje të moderuar. Skajet e lakuara të xhamit 2.5D shfaqin efektin vizual, duke e bërë R8 vërtetë të shkëlqyeshëm deri në detajet e fundit. Përshtatni veshjet tuaja të përditshme me këtë orë plot stil. Kombinimi perfekt i stilit dhe teknologjisë. Vjen me 25 opsione të ndryshme aktiviteti. Pajisur me sensore të ndyshëm si, GPS, monitorues i zemrës, sensor për matjen e presoionit të ajrit etj. Gjithashtu ju mundëson të kryeni dhe të merrni telefonata. Ekran 1.09 inch me rezolucion 240 x 240 pixel. Të gjitha këto me një jetëgjatësi baterie deri në 10 ditë përdorim të moderuar.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 22%
OFERTA E LIMITUAR
Ofertë!

Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm

20,990 L
Kurseni: 6,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

R8

Color

Grey, Black, Pink

Dimension and Weight
Dimension

Φ41*12mm

Weight

23g

Mechanical
Screen Size

1.09" 240*240 pixel

Screen Type

TFT-LCD

Screen Cover

2.5D-curved Asahi Glass

Bottom Material

Zinc alloy frame, Plastic bottom shell, stainless buttons

Strap Material

TPU strap + metal buckle

Hardware
CPU

Realtek8762CK_VD

G-sensor

Support

Blood Oxygen Monitoring

Support

Heart Rate Monitoring

Support

Motor

Support

GPS

No

Mic

No

Speeker

No

Screen

1.09" TFT-LCD

Screen Resolution

240*240

Flash

384KB+ 64MB Expansion

RAM

160KB

Bluetooth

5.0

Power
Standby time with Bluetooth connected

>45 Days

Typical daily use

7-10 days

Battery type

Lithium polymer battery

Battery capacity

190mAh

Charging method

Magnetic charging

Charging time

≤ 2.5 hours

Function
23 Languages Support

Chinese, English, Korean, Japanese, German, Russian, French, Italian, Spanish, Portuguese, Polish & Czech

Reminder

Call reminder, text message reminder, sedentary reminder, alarm clock reminder

Dial

4 Customized Dials

Pedometer

Exercise step count, calorie consumption calculation, exercise mileage record

Sleep monitoring

Sleep quality monitoring

Heart rate

All-day heart rate monitoring: 24-hour uninterrupted high-precision heart rate detection

Blood Oxygen Level

All-day Blood Oxygen monitoring

25 Workout Modes

Indoor running, Dance, Cycling, Rowing, Gymnastics, Sport walking, Spinning bike, Situps, Yoga, Rugby, Hockey, Volleyball, Tennis, Baseball, Cricket, Football, Basketball, Mountaineering, Free-style exercise, Badminton, Table Tennis, Rope Skipping, Swimming, Outdoor running, Jumping Jack

0ther functions

Stopwatch; countdown; music control; raise the hand to brighten the screen; GloryFit APP download QR code

Notification reminder (IOS \ Android)

Twitter, Facebook, Linkedin, whatsApp, Line, lnstagram, snapchat, skype, Gmail and other timely information;
SMS push, incoming call push; Time setting synchronization

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch
1 x Strap
1 x Charging cable
1 x User Manual