Blackview Tab 10 Series Detachable Keyboard

2,990 L

 

Tastier magnetike origjinale nga Blackview e përshtatshme për Tab 10 dhe Tab 10 Pro. Kjo tastierë shërben për ta kthyer tabletin tuaj në një mini laptop.  Mbështetësja e pasme mund të përshtatet në bazë të nevojave dhe këndit tuaj të shikimit.

Ka stok

SKU: BLK11-GR Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Brand
Color

Gray

Compatibility

Tab 10 / Tab 10 Pro

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Keyboard

1 x Manual