SAPO ERDHI

Blackview Tab 15 10.5″, 8GB, 128GB

24,990 L

 

Blackview Tab 15  është projektuar mirë nga brenda jashtë dhe nga hardueri në softuer për të qenë një mjet miqësor, i qëndrueshëm, i sigurt dhe i sofistikuar. Është i pajisur me bateri me kapacitet 8280 mAh e cila siguron përdorim të tabletit gjatë gjithë ditës dhe natës. Me një dizajn elegant i cili nuk peshon shumë, ju mund ta merrni kudo me vete.

Color

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Tab 15

Color

Lunar Silver, Twilight Blue, Space Gray

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

2G bands

GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 – SIM 1 & SIM 2

3G bands

HSDPA 900 / 2100

4G bands

1, 3, 7, 8, 20, 40

Speed

HSPA, LTE

LAUNCH
Announced

26 October 2022

BODY
Dimensions

246.4 x 161.5 x 7.3 mm

Weight

525 g

SIM

Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Size

10.5"

Resolution

1200 x 1920 pixels, 16:10 ratio (~216 ppi density)

PLATFORM
OS

Android 12, Doke OS_P 3.0

Chipset

Unisoc T610 (12 nm)

CPU

Octa-core (2×1.8 GHz Cortex-A75 & 6×1.8 GHz Cortex-A55)

GPU

Mali-G52 MP2

MEMORY
Card slot

microSDXC

Internal

128GB 8GB RAM
eMMC 5.1

MAIN CAMERA
Main Single

13 MP

Main Features

LED flash

Main Video

1080p@30fps

SELFIE CAMERA
Selfie Single

8 MP

Selfie Video

Yes

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band

Bluetooth

5.0, A2DP

Positioning

GPS, GLONASS, GALILEO

NFC

No

Radio

FM Radio

USB

USB Type-C, OTG

FEATURES
Sensors

Accelerometer

BATTERY
Type

Li-Ion 8280 mAh, non-removable

Charging

18W wired

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet

1 x Charger

1 x Manual