Blackview Tab 7 10.1″, 3GB, 32GB, Wi-Fi + Cellular

13,990 L

 

Blackview Tab 7  është projektuar mirë nga brenda jashtë dhe nga hardueri në softuer për të qenë një mjet miqësor, i qëndrueshëm, i sigurt dhe i sofistikuar. Është i pajisur me bateri me kapacitet 6580 mAh e cila siguron përdorim të tabletit gjatë gjithë ditës dhe natës. Me një dizajn elegant i cili nuk peshon shumë, ju mund ta merrni kudo me vete.

Color

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2021

Color

Lunar Silver, Twilight Blue, Space Gray

NETWORK
BODY
DIMENSIONS

241.3 x 160 x 8.9mm

WEIGHT

536g

SIM

Yes

DISPLAY
Display Size

10.1"

Display Resolution

1280 x 800

Display Type

IPS

PLATFORM
Operating system
CPU

Unisoc T310 Quad Core processor

GPU

IMG 8300

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

32GB

CARD SLOT

Support

CAMERA
MAIN CAMERA

5.0MP

Main Details

f2.0, OV5695

Selfie Camera

2.0MP

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

Yes

COMMS
Connectivity

4G / LTE, WiFi

WLAN

IEEE802.11 a/b/g/n/ac

BLUETOOTH

V5.0

GPS

GPS+Glonass+Beidou+Galileo

FEATURES
SENSORS

G-sensor

BATTERY
Capacity

6580mAh

CHARGING

5v 2A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet

1 x Charger

1 x Manual