Ofertë!
OFERTA ONLINE

Blackview Tab 70 Wi-Fi 10.1″, 3GB, 64GB

9,490 L

Kurseni: 2,500 L

Tab 70 WiFi është një tablet i avancuar që ndërthur pa probleme dizajnin elegant me funksionalitetin e fuqishëm. Tableti ka një ekran HD+ 10,1 inç me një raport 79% ekran-trup, duke ofruar pamje vibruese dhe argëtim gjithëpërfshirës.  Karakteristikat e tij të avancuara përfshijnë teknologjinë WiFi 6 për transmetim më të shpejtë dhe stabilitet më të madh, altoparlantë e dyfishtë me teknologjinë Smart-K për audio të pasur dhe një bateri të fuqishme 6580 mAh që ofron deri në 48 ditë kohë gatishmërie. Procesori me katër bërthama Rockchip RK3562 siguron performancë efikase, e plotësuar nga 3 GB RAM dhe hapësirë ruajtëse 64GB. Tableti funksionon në DokeOS_P 3.0 bazuar në Android 13 i cili i jep përparësi mirëqenies së përdoruesit me mënyrat e rehatisë së syve, mjetet dixhitale të mirëqenies dhe kontrollet prindërore, duke e bërë atë një pajisje të gjithanshme që shkëlqen në argëtim, produktivitet dhe përvojë të përdoruesit.

Ka stok

SKU: BLK28-BL Modeli: Tab 70 Wifi Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Blue

Announced

2023

GENERAL
Dimensions

246.5 x 163 x 9.9 mm

Weight

520.5 g

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

10.1 inches, 295.8 cm2 (~73.6% screen-to-body ratio)

Display Resolution

800 x 1280 pixels, 16:10 ratio (~149 ppi density)

PLATFORM
Operating system
Chipset

Rockchip RK3562

CPU

Quad-core

GPU

ARM Mali-G52 2EE

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

64GB

Card Slot

microSDXC

CAMERA
Main Camera

Single (5MP)

Features Main

LED Flash

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (2MP)

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

N/A

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY
Battery

Li-Ion 6580 mAh, non-removable

Charging

10W Wired

FEATURES
Sensors

• Accelerometer
• Proximity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet

1 x Power Adapter

1 x USB Cable

1 x User Manual