SAPO ERDHI

Blackview W10 Smart Watch

6,990 L

 

Ora inteligjente W10 nga Blackview është një shoqëruese e hijshme dhe e gjithanshme, me një ekran 1,69 inç me definicion të lartë që ofron dukshmëri të qartë. Ajo lehtëson menaxhimin e pandërprerë të thirrjeve direkt nga kyçi i dorës dhe vjen me një koleksion të larmishëm prej 230+ faqesh ore për stil të personalizuar. Me një fokus të fortë te shëndeti, ajo integron monitorimin 24-orësh të SpO2, monitorimin e rrahjeve të zemrës dhe raportet për cilësine e gjumit. Veçoritë shtesë përfshijnë dëgjimin e muzikës, sinjalizimet e thirrjeve dhe njoftimeve, një asistent zanor dhe mjete praktike si kronometër, kohëmatës dhe lojëra ndërvepruese.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

W10

Color

Black, Pink

General
CPU

Realtek8763E

Display
Screen Size

1.69''

Resolution

240 x 280 pixel

Battery
Battery Capacity

290 mAh

Stand by Time

30 days

Typical Use

5 days

Connectivity
Bluetooth

v5.0

Features
Details

• Large Display
• Health Monitoring
• Long Battery Life
• Crafted for Comfort
• 230+ Watch Faces

Dimension and Weight
Dimension

37 x 43.7 x 11.8 mm

Weight

51.6 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch
1 x Strap
1 x Charging cable
1 x User Manual