SAPO ERDHI

Blackview X1 Pro Smart Watch

4,990 L

 

Blackview X1 Pro është një orë inteligjente elegante dhe funksionale, që përmban një shasi të qëndrueshme aliazhi dhe një rrip të butë TPU për rehati gjatë përdorimit të zgjatur.  Ora ka një ekran 1,39 inç me rezolucion 360360 piksel, duke siguruar një përvojë të qetë dhe të qartë shikimi. Ajo mbështet telefonatat përmes bluetooth 5.0 për lidhje pa probleme dhe ofron veçori të ndryshme si 100+ fytyra elegante të orës, njoftime mesazhesh, parashikime të motit dhe mbi 100 mënyra stërvitjeje për të përmbushur nevojat e ndryshme të fitnesit. Me një monitorim 24-orësh të rrahjeve të zemrës, monitorimin e gjumit dhe monitorimin e oksigjenit në gjak, ai promovon një mënyrë jetese të shëndetshme dhe ndjekje gjithëpërfshirëse të mirëqenies. Pajisja ka gjithashtu një jetëgjatësi mbresëlënëse të baterisë, duke e bërë atë një aksesor të besueshëm dhe të përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe entuziastësh të fitnesit.

Ka stok

SKU: DUN1990-B Modeli: X1 Pro Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

X1 Pro

Color

Black

Hardware
CPU

ATS3085L

Flash

128MB

Bluetooth

v5.0

Display
Screen Size

1.39 inches

Resolution

360 x 360 pixels

Battery
Capacity

300mAh

Standby

Up to 30 Days

Typical Use

Up to 7 Days

Features
Details

• 100+ stylish watch faces
• Messages notification
• 100+ workout modes for diverse fitness needs
• Bluetooth voice calls
• Weather forecast
• 24-hour heart rate monitor
• Sleep monitoring
• Blood oxygen monitoring
• Durable alloy case with surface glass resistant to drops and scratches
• Soft TPU strap for enhanced comfort
• Large display offering a smoother viewing experience
• Always-on display for convenient time checks and notifications for incoming calls and reminders
• Promotes healthy living with comprehensive wellness tracking
• One-week battery life for added convenience

Dimensions & Weight
Dimensions

53 x 47 x 260 mm

Weight

54.5 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch
1 x Strap
1 x Charging cable
1 x User Manual