Bloody Activated X Glide Armor Boots V3MA

2,490 L

 

V3MA Gaming Mouse nga Bloody është një maus me kabllo USB, i krijuar për t’ju ofruar saktësinë dhe reagimin e nevojshëm për lojërat. Sensori optik deri ne 3200 dpi siguron saktësi edhe me lëvizjet më të vogla.

Ka stok

SKU: CNG3456-B Modeli: V3MA Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

V3MA

Color

Black/Red

Connectivity

Wired

Connector

USB(2.0/ 3.0)

Memory

160K

Acceleration

30 g

Max. Resolution

3200 CPI

Tracking Speed

75 inches/sec(ips)

Image Processing

368 Mega pixels/sec

Metal X’ Glide Armor Boot

Over 300 Kms

Button Lifetime

Over 10 million clicks

Report Rate

125~1000 Hz

Activated Ultra Core

3

Sensor

Optical Engine

System Requirements

Windows XP/ Vista/ 7/ 8 /8.1 / 10 or later

Dimensions

129 x 66 x 43 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bloody Activated X Glide Armor Boots V3MA