SAPO ERDHI

Bloody RGB Gaming Mouse High Precise 8000 CPI J90S

3,490 L

 

Përjetoni fuqinë e kontrollit total në dorën tuaj, me Bloody J90s Mouse. Sensori optik siguron saktësi. Është projektuar për rehati, duke ju lejuar të ruani nivele të larta të performancës. Është i lehtë dhe ka preçizion të lartë.

Ka stok

SKU: CNG3453-B Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Sensor

BC3332-S Gaming Engine

Resolution

100~8,000 CPI

Frame Speed

Adjustable

Acceleration

25 g

Tracking Speed

150 ips

Report Rate

125~2,000 Hz

Key Response

1 ms

Net Weight

141 g (w/ cable), 104 g (w/o cable)

Micro-Switch

Over 20 Million Clicks ( Left / Right Button )

Wheel

500,000 Scrolls

Metal X'Glide Armor Boot

Over 300 Kms

Dimensions

69x125x39mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bloody RGB Gaming Mouse J90S