Bloody V2MA X’Glide Multi Core Optical USB Gaming Mouse

2,490 L

 

V2MA Gaming Mouse nga Bloody është një maus me kabllo USB, i krijuar për t’ju ofruar saktësinë dhe reagimin e nevojshëm për lojërat. Sensori optik deri ne 3200 dpi siguron saktësi edhe me lëvizjet më të vogla. Ky maus ka 8 butona të programueshëm për përdorim të personalizuar.

Ka stok

SKU: CNG3458-B Modeli: V2MA Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black/Red

GENERAL
Connectivity

Wired

GRIP STYLE

Palm, Claw

SHAPE

Symmetric, Right handed

BUTTONS

8

MOUSE BUTTON DURABILITY

Over 10 Million Clicks

Memory

160K Onboard

SENSOR TYPE

HD Optical

DPI

100-3200 DPI

ACCELERATION

30G

POLLING RATE

1000Hz, 1ms

Image Processing

368 Mega Pixels /sec

Tracking Speed

75 Inches /sec

Connectivity information
CONNECTIVITY

Wired USB 2.0

CABLETYPE

Braided Fiber

CABLE LENGTH

1.8 m

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

126 x 71 x 39 mm

Weight

152 g

Features
Feature

6 Sniper Modes
Ultra Core 3
Metal X'Glide Armor Boot
Adjustable 3200 DPI
Texturized Rubber Grips
Key Response 1ms
3 Shooting Modes in Left Button
Soft Rubber Grips

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bloody V2MA Mouse