Bluetooth Speaker MK-101

690 L

 

Boks me blututh në formën e një kufje gjigante. Ka zë të pastër, eleminon zhurmat dhe lidhet me blututh 5.0 për transmetim të qendrueshëm deri në 10 metër.

Ka stok

SKU: CNG1089 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Color

White

Bluetooth

5.0

Frequency

2.4-2.48GHZ

Operation range

Up to 10m

Charging time

1.5 hours

Battery capacity

1200mAh

Output

5W

Features

FM Radio
TF Card
AUX Cable
HD Microphone
True 360° Sound

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bluetooth Speaker

1 x Charger

1 x Manual