SAPO ERDHI

Ultimate Ears Boom 3 Bluetooth Speaker

13,990 L

 

Boksi portativ me bluetooth Ultimate Ears BOOM 3 është një shoqërues audio i nivelit të lartë, që ofron cilësi të jashtëzakonshme tingulli në çdo mjedis. Drejtuesit e tij të dyfishtë 2″ dhe radiatorët pasivë të dyfishtë 2″ x 4″ prodhojnë audio të qartë dhe të ekuilibruar 360°, të shoqëruar nga bas autentik të thellë që i qëndron besnik muzikës suaj pa shtrembërim. Bateria e integruar e rikarikueshme siguron 15 orë përdorim të vazhdueshëm, perfekte për seanca të zgjatura dëgjimi. Dizajni i tij i fortë dhe vlerësimi IP67 e bëjnë atë të qëndrueshëm dhe të gjithanshëm, të aftë për t’i bërë ballë pluhurit, rërës dhe zhytjes në ujë. Përputhshmëria e altoparlantit me pajisjet e aktivizuara me Bluetooth lejon lidhje pa probleme, madje mund të lidhni deri në tetë pajisje. Me butonat e prekshëm dhe një buton magjik të përshtatshëm për kontrollin e muzikës, ky altoparlant ofron një përvojë përdoruesi pa probleme. Qëndrueshmëria e tij e provuar përmes testeve të shumta garanton performancë të besueshme gjatë gjithë jetës së tij, duke e bërë atë një zgjedhje fantastike për entuziastët e muzikës që kërkojnë cilësi të jashtëzakonshme audio në lëvizje.

Ka stok

SKU: DUN1927-B Modeli: S00176 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Color

Night Black

Speaker System
Drivers

2 x 2" / 5.08 cm

Passive Radiators

2

Frequency Response

90 Hz to 20 kHz

Signal to Noise Ratio

90 dB

IP Rating

IP67

Bluetooth Connectivity
Supported Bluetooth Profiles

A2DP

Wireless Range

45 Meters

Wired Connectivity
Inputs

1 x Micro-USB (Power)

Battery
Battery Chemistry

Lithium-Ion

Estimated Battery Life

15 Hours

Dimensions & Weight
Dimensions

71.12 x 182.88 mm

Weight

608 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Boom 3

1 x Micro-USB

1 x Quick Start Guide