Bose Noise Cancelling Headphones 700

35,990 L

 

Kufjet me anullim te zhurmave nga Bose ju percjellin cdo gje qe ju prisni. Mund te dergoni mesazhe ose te kerkoni per informacion thjesht duke perdorur Siri me nje te shtypur butoni. E pajisur me kater mikrofon per performance me te larte ne marrjen e komandave me shume saktesi dhe zeri juaj transmetohet i paster kristal gjate nje telefonate.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Materials

Headband: Stainless steel available in 3 premium finishes
Headband cushion: Ultra-soft gel-like foam covered in color-matched silicone
Ear cushions: Soft foam covered in protein leather
Earcup covers: Finished with special anti-stick coating for touch gestures

Battery

Battery life: Up to 20 hours
Battery charging time: Up to 2.5 hours
Quick 15-minute charge: For up to 3.5 hours
Battery charge method: USB-C

Microphones

8 total microphones
6 microphones for Active Noise Cancelling (ANC)
4 microphones for Voice Pickup (2 are shared with ANC)

Bluetooth

Bluetooth range: Up to 33 ft (10 m)
Bluetooth version: 5.0 (including all headphone profiles)
Codec SBC and AAC

Input

USB-C on the headphone side
USB-A on the source side (but a C-C cable would also work with a C-capable source)
2.5 mm audio cable for the headphone side and a standard 3.5 mm jack for the device side

Controls

Touch: Volume, skip track, phone calls, customizable shortcut
Buttons: VPA (Google Assistant, Amazon Alexa), Bluetooth, Controllable Noise Cancelling
Voice-enabled VPA: Amazon Alexa
Bose Music app
Siri

Dimensions & Weight

Headphones: 8" H x 6.5" W x 2" D & 8.96 oz
Carrying case: 8.6" H x 7" W x 2.4" D & 6.25 oz
Audio cable: 42 in
USB-C cable: 20 in

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim