OFERTË ONLINE

Bose SoundWear Companion Speaker

34,990 L

 

Merreni festen kudo me vete me SoundWear Companion speaker. Mund te degjoni muzike duke punuar ose duke kryer aktivitete te ndryshme fizike. Eshte rezistent ndaj ujit dhe djerses. Audio shume e qarte me shume bas.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Music playing time

Up to 12 hours

Compatibility

Devices with Bluetooth 2.1 and above

Wireless Range

33' (10 m)

Battery Capacity

850 mAh

Charging time

Up to 3 hours

Dimensions

19 cm H x 17.8 cm W x 4.4 cm D

Weight

260 g

Features

Hands free. Ears free.
VIBRATIONS FOR INCOMING CALLS
SWEAT AND WEATHER-RESISTANT
Swappable. Stretchable. Durable.
One app. Complete control.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • SoundWear Companion speaker
  • SoundWear Companion speaker cover – Black
  • USB charging cable