Bose Sport Earbuds

18,990 L

 

Kufjet sportive Bose bëjnë që muzika juaj të tingëllojë sikur interpretuesi është pikërisht aty, duke ju dhënë motivimin për të ecur edhe një milje ose për ta përsëritur ushtrimin edhe njëherë. EQ-ja aktive e volumit të optimizuar nga Bose rrit automatikisht nivelet e ulëta dhe të larta në mënyrë që muzika, videot dhe zërat të tingëllojnë gjithmonë të balancuara në çdo nivel dëgjimi. Të krijuara për t’i rezistuar lagështirës nga djersa dhe moti, kufjet Bose Sport kalojnë testime rigoroze të cilësisë për qëndrueshmëri për t’u siguruar që do të qëndrojnë në formë të mirë, ashtu si ju. Kufjet janë gjithashtu të vlerësuara me IPX4, që do të thotë se pajisjet elektronike brenda çdo kufje janë të mbrojtura nga spërkatja e ujit në rast se fillon të bjer shi ndërkohë që keni dal për vrap.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Glacier White, Black, Blue

Materials
Eartips

Silicone

Case

Hard plastic

Battery
Battery life

Up to 5 hours

Earbud battery charge time

2 hours

Charging case battery charge time

3 hours

Quick-charge time

15 minutes for 2 hours

Battery charge method

USB-C

Battery type (earbud)

Lithium-ion (metal-enclosed coin cell)

Battery type (case)

Lithium-ion (pouch cell)

Microphones
Microphones details

Integrated dual-microphone array located in the right earbud

Bluetooth
Bluetooth range

Up to 30 ft (9 m)

Bluetooth version

5.1

Codec

SBC and AAC

Dimensions & weight
Earbuds

0.74" H x 1.05" W x 0.83" D (0.24 oz each)

Charging case

1.18" H x 3.6" W x 1.63" D

USB cable

12"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2 x Bose Sport Earbuds (fitted with medium eartips, labeled size 2)

1 x Charging case

1 x Small and Large eartips (labeled sizes 1 and 3)

1 x USB-C (A to C) charging cable

1 x Quick start guide