SAPO ERDHI

Boya BY-PB25 Universal Carbon Fiber Boompole

13,990 L

 

Mbajtësi universal BOYA BY-PB25 me fibër karboni me fishë të brendshme XLR është një mbajtës teleskopik i lehtë dhe i qëndrueshme me tre seksione, i krijuar për të zgjatur mikrofonat nga 100 cm në 250 cm, duke e bërë atë një mjet ideal për operatorët e audios në skenarë të ndryshëm regjistrimi audio si transmetimi, TV, prodhim filmash, mbledhje elektronike të lajmeve dhe punë në terren. I ndërtuar nga materiali i përforcuar me fibër karboni, siguron qëndrueshmëri dhe rehati, duke reduktuar lodhjen gjatë trajtimit edhe në kushte sfiduese. Me një fishë të brendshme të mbështjellur XLR dhe lidhës në bazë, ai ofron lidhje të përshtatshme duke ruajtur transportueshmërinë, duke u përshtatur lehtësisht në kutitë e pajisjeve standarde. Me sistemin e tij të bashkimit, dorezën e shkumës për rehati dhe pajtueshmërinë me një gamë të gjerë montimesh nëpërmjet përshtatësve të përfshirë, kjo mbajtëse ofron performancë të besueshme, praktike dhe shkathtësi për nevojat profesionale të regjistrimit audio.

Ka stok

SKU: DUN2316-B Modeli: BY-PB25 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

BY-PB25

Specifications
Maximum Length

8.2' / 2.50 m

Minimum Length

3.3' / 1.01 m

Material

Carbon Fiber

Load Capacity

3 kg

Thread Type

1/4"-20 with 3/8"-16, 5/8"-27 Adapter

Included Cabling

Coiled

Cable Exit

Bottom Connector

Output Type

XLR 3-Pin

Number of Sections

3

Adjustment Lock

Twist Lock

Weight

0.72 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x BOYA BY-PB25 Universal Carbon Fiber Boompole with Internal XLR Cable