SAPO ERDHI

Brother Laser Printer HLL2372DNYJ1

23,990 L

 

Printer bardhë e zi nga Brother me shpejtësi printimi deri në 34 faqe për minutë. Përveçse ju kursen kohë, ju kursen edhe para me printime ekonomike por edhe shumë cilësore në të njëjtën kohë. Ka rezolucion printimi 1200 x 1200 dpi dhe suporton printimin e dyanshëm automatik.

Ka stok

SKU: PRLAS0041 Modeli: DCPL2512DYJ1 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 12%
GËZUAR FESTAT
Ofertë!

Brother MFP Laser Printer MFCL2712DWYJ1

29,990 L
Kurseni: 4,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
8 g/kg
Brand
Model

HL-L2372DNYJ1

Color

Black

General
Print technology

Laser

Print mode

Monochrome

Printing
Colour printing

No

Print format

Up to A4

Print speed (mono, max.)

34.0 ppm

Print resolution (max.)

1200 x 1200 dpi

Print volume (max.)

15,000 pages/month

Duplex printing

Yes

Connectivity
Connectors

1 x USB 2.0, 1 x RJ45

Network capability

Ethernet

Media handling
Paper feeder

250 sheets

Multi-purpose feeder

Single sheets

Paper tray

150 sheets

Paper weight

60 – 163 g / m2 60 – 230g / m2

Display
Display size

1-line

Technical Specifications
Memory capacity

64 MB

Noise level

44 dB 30 dB

Interface

Hi-Speed ​​USB 2.0 10Base-T / 100Base-TX

Print response time

8.5 s

Compatible operating system

Windows® 8 Windows® 7 Windows® Server 2012R2 Windows® Server 2008R2 macOS X 10.8.x Linux LPRng Windows® Server 2012 Windows® Server 2008

Dimension & Weight
Length

356 mm

Width

356 mm

Height

183 mm

Weight

7.2 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Printer

1 x CD

1 x Power cord

1 x Product safety guide

1 x Installation guide

Garancia e produktit

24 MUAJ