Brother MFP Laser Printer DCP1622WEYJ1

26,990 L

 

Printer, skaner dhe fotokopje, te treja ne nje pajisje.  Pajisje kompakte dhe multifunksionale qe lidhet me WiFi dhe ofron nje alternative ekonomike per grupe te vogla pune te cilet duan printime cilesore me kosto te ulet.

 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
Standard functions

Copy, Print, Scan

Printer Type

Laser

Color Capability

Black and White

Print Speed

up to 20 ppm

PRINT
A4 Print Speed, Standard

Up to 20 pages per minute

Automatic 2-sided Printing

Not specified

Time for the First Print Out

Less than 10 seconds

SCAN
Duplex Scanning

Not

Scanner Type

CIS

Resolution

Up to 600 x 1,200dpi (from the scanner window), Up to 19,200 x 19,200dpi (interpolated)

MEDIA SPECIFICATIONS
Types and Sizes

Plain & Recycled Paper, A4, Letter, Legal, Folio, A5, A5 (Long Edge), B5, Executive

Weights

Between 65 – 105 g / m2

CONNECTIVITY
Local interface

Hi-Speed ​​USB 2.0

Wireless Network Interface

IEEE 802.11b / g / n

DIMENSIONS & WEIGHTS
Dimensions

385 x 340 x 255 mm

Weight

7.2 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim