OFERTA ONLINE

Call of Duty: Modern Warfare II – PS5

6,990 L

 

Bashkohuni me Task Force 141 në dyluftimet e saj plot të papritura, plotësoni misionet e rradhës dhe përjetoni emocionet e lojës duke patur mundësinë të luani me shokët e skuadrës.

Ka stok

SKU: ABT173 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Publisher

Activision

Announced

2022

No. of players

1 – 2 players

Genre

Shooter

Voice

English, French (France), Portuguese (Brazil), Spanish (Mexico)

Screen Languages

English, French (France), Portuguese (Brazil), Spanish (Mexico)

Platform

PS4, PS5

Dimensions

10.21 x 1.3 x 16.99 cm

Weight

68.04 Grams

Format

Disc

Play modes

– Online multiplayer
– Local multiplayer
– Singleplayer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Call of Duty: Modern Warfare II