Ofertë!
SAPO ERDHI

Canon Pixma AIO Printer

6,990 L

Kurseni: 1,000 L

:
:
:

Canon PIXMA TS3350 është një printer efikas gjithëpërfshirës, që ofron cilësi dhe komoditet. Me bojën, ai shkëlqen në prodhimin e dokumenteve të mprehta dhe fotografive të gjalla pa kornizë deri në 5” x 7”. Duke u lidhur pa probleme përmes aplikacionit Canon PRINT, AirPrint (iOS) dhe Mopria (Android), si dhe duke ofruar akses në PIXMA Cloud Link, printeri siguron lidhje pa mundim. Futja e letrës së saj të pasme thjeshton ngarkimin dhe LCD 1,5″ ofron përditësime të lehta të statusit. Duke shfaqur një funksion ndezje/fikje automatike për kursimin e energjisë, printeri garanton tekst të zi të qartë për dokumentet profesionale dhe mbështet printimin e fotografive pa korniza, të gjitha duke ofruar bojra XL me kosto të ulët për efikasitet të shtuar. Në përgjithësi, Seria PIXMA TS3350 bashkon funksionalitetin dhe potencialin krijues, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për kërkesa të ndryshme printimi.

Ka stok

SKU: ALB473 Modeli: 3771C006AA Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Model

3771C006AA

Color

Black

General
Functions

Wi-Fi, Print, Copy, Scan, Cloud

Acoustic Noise Levels

approx. 53.5dB(A)

Printer
Print Resolution

Up to 4800 x 1200 dpi

Print Technology

2 FINE Cartridges (Black and Colour)

Mono Print Speed

Approx. 7.7 ipm

Colour Print Speed

Approx. 4.0 ipm

Photo Print Speed

Borderless 10x15cm : Approx. 65 seconds

Borderless Printing

Yes (13x18cm, 10x15cm, 13x13cm)

Two Sided Printing

Manual operation

Scanner
Scanner Type

CIS flatbed photo and document scanner

Scanner Resolution (Optical)

600 x 1200 dpi

Scanning Depth (Input / Output)

Colour: RGB each 16bit/8bit
Greyscale: 16 bit / 8 bit

Maximum Document Size

216 x 297 mm

Copier
Copy Speed

sFCOT: Approx. 27 sec
sESAT: Approx. 3 ipm

Multiple Copy

20 copies (max.)

Copy Functions

Document copying, Borderless copy

Copy Zoom

Fit to page

Document Size

216 x 297 mm

Paper
Paper Types

Plain Paper
Photo Paper Plus Glossy II (PP-201)
Photo Paper Glossy ""Everyday Use"" (GP-501)
Removable Photo Stickers (RP-101)
Magnetic Photo Paper (MG-101)

Maximum Paper Input

Rear tray: Max. 60 sheets (plain paper)

Paper Sizes

Plain paper: A4, A5, B5, Letter, Legal
Photo paper: 13x18cm, 10x15cm, 13x13cm

[Custom size]
width 89 mm – 215.9 mm, length 127 mm – 676 mm

Paper Weight

Plain paper: 64 – 105 g/m²
Canon photo paper: up to 275 g/m²

Cartridges and Yields
Standard Ink Cartridges

PG-545 (Black)
CL-546 (Colour)

Optional XL Ink Cartridges

PG-545XL (Black)
CL-546XL (Colour)

Cartridge Yield (Plain Paper)

A4 colour documents printing
Black: 180 pages
Black XL: 400 pages
Colour: 180 pages
Colour XL: 300 pages

Cartridge Yield (Photo)

10x15cm photo
Black: 1445* photos
Black XL: 3520* photos
Colour: 55 photos
Colour XL: 90 photos

Interface
Display Type & Size

3.8cm LCD segment mono

Connectivity
Standard Interface

Hi-Speed USB (B Port)
Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n
Wi-Fi Security: WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP, Administration password
Wireless LAN Frequency Band: 2.4GHz

Mobile Apps

Canon PRINT Inkjet/SELPHY app
Easy-PhotoPrint Editor
Message In Print app
PIXMA Cloud Link
Canon Print Service Plugin (Android)
Apple AirPrint
Access Point Mode
WLAN PictBridge
Mopria (Android)

Software
Supported Operating Systems

Chrome OS
Windows 10、Windows 8.1、Windows 7 SP1
OS X 10.11.6 、macOS 10.12~macOS 10.14

Supported Mobile Systems

iOS, Android, Windows 10 Mobile

Minimum System Requirements

Windows: 2.0GB or more
Mac: 1.0GB or more
Note: for bundled software installation. The necessary amount of hard disk space required.
Display: 1024 x 768 XGA

Software Included

MP Driver including Scanning Utility
Easy-PhotoPrint Editor (download)

Power
Power Source

AC 100-240V, 50/60Hz

Power Consumption

Off: Approx. 0.3W
Standby (connected to PC via USB): Approx. 1.7W (scanning lamp off)
Standby (all ports connected): Approx. 1.7W (scanning lamp is off)
Time to enter Standby mode: 10min 38sec
Copying: Approx. 11W

Dimensions & Weight
Dimensions

435 x 316 x 145 mm

Weight

3.9 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Printer

1x Power Cable

1x PG-545 (Black)

1x CL-546 (Colour)

3x Photo Paper

1x Set Up CD

1x Manual