CAT6E High Speed Ethernet Cable

190 L259 L

 

Për rrjetet e shpejta kompjuterike Ethernet dhe Gigabit që kërkojnë shpërndarje të dhënave, videove ose dokumentave të ndryshme. Përmbush të gjitha standardet Europiane dhe është shumë i sigurt.

Cable Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Type

CAT6E Ethernet Cable

Color

White

Cable Size

5m, 1.5 m, 3m

Transfer rate

up to 1000Mbps

Transmission bandwidth

up to 250MHz

Material

PVC

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cat6E Cable