Cigarette Adada D60 Up To 6000 Puffs

1,090 L1,990 L

 

Cigare elektronike Adada me 6000 thithje dhe 8 shije të ndryshme. Përmban 5% nikotinë dhe është e karikueshme. Vjen me një dizajn unik, shije dhe aromë freskuese.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Brown, Pink Pastel, Purple, Blue, Green, Orange, Pink, Red

Brand
Model

D60

Puffs

Up to 6000 puffs

Flavors

8 flavors

Oil Capacity

15ml

Nicotine Strength

5.0%

Coil

MESH coil

Battery

600mAh

Charging Port

Type C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cigarette Adada D60