BEST DEALS

Citymate Electric Scooter

54,990 L

 

Çdo aspekt i Electric Scooter është ndërtuar duke pasur thjeshtësinë në mendje. Korniza e skuterit, komponentët dhe aksesorët përdorin të njëejtën gjuhë gjeometrike që vendos dobishmërinë dhe përdoruesit në vend të parë. Mjafton një buton për t’i dhënë jetë dhe për ta vën në dispozicionin tuaj. Electric Scooter është prodhuar për tu dukur dhe ndjerë mirë.

Ka stok

SKU: CNG3364-GR Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
18 g/kg
Brand

Citymate

Color

Black

Speed

•Stage 1 (15km/h)
•Stage 2 (25km/h)
•Stage 3 (35km/h)

Load

130 kg

Driven distance

30-35km

Motor rated power

700W

Tire size

10 inches

Power display

LED

Gradeability

25 degrees

Brake System

Dual-braking System

Waterproof

IP54

Battery

Lithium-ion 36V 10.4Ah

Charging time

4-5 hours

Dimensions

1220*1170*455mm

Weight

18.0kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Scooter
1 x Fitting for wheels swap
2 x Screws
1 x Het Wrench
1 x Charging Adapter