Cmacewheel KS26 Electric Bike

89,990 L

 

Biçikletë elektrike nga CMACEWHEEL . Deri ne 60 km distancë me një karikim të vetëm. Motorr me fuqi 500W, i cili ju mundëson shpejtësi deri në 50 km/h. Madhësia e gomave është 26 inch. Pajisur gjithashtu edhe me ekran për të treguar shpejtësinë e lëvizjes dhe nivelin e baterisë së mbetur.

Ka stok

SKU: CNG1906-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
33 kg
Brand

Cmacewheel

Model

KS26

Color

Black

Wheel Size

26 inch

Frame

Aluminium alloy

Brake

Mechanical disc brakes

Display

Multi-function LCD display

Motor

48V 500W brushless motor

Power Supply:

Lithium Battery

Battery

48V 15Ah

Range per Power

31 – 60 km

Maximum Speed

55km/h

Foldable

No

Load capacity

150kg

Height

For 165-185cm people

Size

195 x 100 x 70cm

Weight

29kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cmacewheel KS26 Electric Bike

1 x Charger