Computer Car USB Charge

390 L

 

Karikues për makinë. Është i lehtë dhe tepër praktik. Është i përbërë nga katër porta USB. Tani mund ta karikoni smatfonin tuaj edhe kur jeni duke udhëtuar. Vjen tashmë me një dizajn me drita shumëngjyrëshe.

 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Blue, Green, Orange, Red, White

Number of Interfaces

4

Interface

3.0

Peak Current

2A

LED Lights

5000 lumens imported

Net weight

40 g

Material

ABS environmental protection material

Inteface type

ABS environment-friendly material

Line length

1.4m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Computer Car USB Charge