Crane 3S Servo Zoom & Focus Motors

17,990 L

 

Ky set përfshin dy motorë me montim në shufër dhe aksesorë mbështetës për t’i bashkuar dhe lidhur ato me gimbalin CRANE 3S. Ju ndihmojnë të kontrolloni më mirë fokusin dhe zmadhimin.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Model

CMF-06 x 2

Stabilizer Compatibility

Crane 3S

Weight

80g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin