Cross Gear Backpack CR-8112XL

4,990 L

 

Cante shpine 17.3’’, perfekte per shkolle, biznes, pune, palester, udhetime, kamping dhe shume aktivitete te tjera.

Ka stok

SKU: CRG001 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Screen size

17.3"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim