Crucial 32GB DDR4-3200 SODIMM RAM

9,990 L

 

Ekziston një kurë e lehtë për një kompjuter të ngadaltë: më shumë memorie. E krijuar për të ndihmuar sistemin tuaj të funksionojë më shpejt dhe më qetë, kujtesa DDR4 nga Crucial është një nga mënyrat më të lehta dhe më të përballueshme për të përmirësuar performancën e sistemit të laptopit tuaj.

Ka stok

SKU: ECM391 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory Internal

32GB

RAM Type
Frekuenca

3200 Mhz

DESIGNED FOR

Laptops

VOLTAGE

1.2V

Speed

DDR4-3200

PC speed

PC4-25600

Module type

SODIMM

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x RAM