Crucial P2 NVMe PCle M.2 SSD

3,990 L4,990 L

 

Crucial P2 NVMe PCle M.2 SSD përmirëson në mënyrë të ndjshme kompjuterin tuaj. Ka shpejtësi leximi dhe shkrimi deri në 2300 MB/s dhe 940 MB/s dhe është e përshtatshme për laptop ose kompjuter të tipit desktop.

Memory
Read Speed
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory

250GB, 500GB

SSD series

P2

Interface

NVMe (PCIe Gen 3 x4)

Form factor

M.2 (2280)

Read Speed

2100 MB/s, 2300 MB/s

Write Speed

1150 MB/s, 940 MB/s

SSD Endurance (TBW)

150TB

Operating Temperature

0°C~70°C

Weight

7g (All capacities)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Crucial P2 NVMe PCle M.2 SSD