Davin Lightning to 3.5mm Headphone Audio Adapter

590 L

 

Ky adapter ju lejon të lidhni pajisjet që përdorin një fishë audio 3,5 mm me pajisjet tuaja Lightning. Funksionon me të gjitha pajisjet që kanë portë Lightning dhe mbështesin iOS 10 ose version më të ri, duke përfshirë iPod touch, iPad dhe iPhone.

Ka stok

SKU: CNG2196-W Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Compatible Devices

IPad, IPod, IPhone

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Audio Adapter