Ofertë!
Të Përdorura

Dell 23.8″ U2413F Ultrasharp Monitor

5,990 L

Kurseni: 6,000 L

:
:
:

Përjeto teknologjinë më të re me U2413F me ekran 23.8″, me rezolucion 1920 x 1200px. Pamje të qartë, ideal për të luajtur, parë video dhe perdorim të programeve të ndryshme dizajni dhe arkitekture.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Përmasa
55 × 53 cm
Brand
Design
Color

Silver/Black

Display
Display Resolution

1920 x 1200 pixels

Screen size

23.8"

Aspect Ratio

16:10

Panel Type

AH-IPS

Optimal resolution

1920 x 1200 at 60HZ

Contrast Ratio

1000:1

Brightness

350 cd/m²

Response Time

6ms

Refresh Rate

60Hz

Viewing Angle

178°(H) 178°(V)

Pixel Pitch

0.27 x 0.27 mm

Backlight Technology

LED

Display Type

LED

Flat Panel Mount Interface

100 x 100 mm

Security
Details

Security lock slot (cable lock sold separately)
Anti-theft stand lock slot (to panel)

Power
Voltage Required

100 to 240 VAC

Power Consumption (Operational)

60W(typical) / 130W(maximum)

Power Consumption Stand by / Sleep

Less than 0.5W

Dimensions & Weight
Dimensions with stand (H x W x D)

415.9 mm X 556.0 mm X 67.1 mm

Weight

5.01 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Monitor

1 X Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj