Dell Backpack Essential 15.6″

5,990 L

 

Cante shpine nga Dell. E pershtatshme per laptop 15.6 inch. Me hapesire te bollshme dhe dizajn te vecante. E perbere me material te fort dhe shume cilesor, pajisur me pjese te vogla te cilat reflektojne ne prani te drites, per ta bere me te dukshme gjate nates dhe ruan temperature te ulet ne brendesi per shkak te materialit reflektues. 

Ka stok

Shitur: 64 copë

SKU: SBZA9600P Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Screen size

15.6"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Dell Backpack Essential 15.6″