OFERTA VETËM ONLINE

Dell G15 5511, 15.6″, 32GB, 512GB SSD, Core i7

199,990 L

 

Edicioni Special G15 nga Dell vjen me performancë të shkëlqyer që do jua bëjë të luajturin akoma më të thjeshtë edhe më argëtues. Ka procesor Intel® Core™ i7-11800H dhe memorje prej 512 GB-ësh. Ndjehuni profesionistë dhe dominoni në çdo betejë!

• Intel® Core™ i7-11800H
• 32GB RAM + 512GB SSD
• 15.6″ FHD Display
• NVIDIA® GeForce RTX™ 3060 6GB

Ka stok

SKU: ITD1530-1 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Dark Grey

Type

Gaming Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-11800H

Processor family

11th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Up to 4.60GHz

Processor Cache

24 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

8 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

Ram Type

DDR4

Memory

512GB SSD

Memory slots

2

SSD Details

M.2 PCIe NVMe Solid State Drive

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

120Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce RTX™ 3060

Graphics Memory

6GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

GDDR6

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2×2)

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

BT 5.0

PORTS & INTERFACES
Details

1. HiSpeed USB 2.0
2. HiSpeed USB 2.0 with PowerShare
3. USB 3.2 Gen 1 Type-C port with DisplayPort with alt mode, 4. SuperSpeed USB 3.2, 5. HDMI, 6. Power in, 7. RJ45, 8. Headphones/mic

1 Power in
1 RJ45
1 Headphones/mic

AUDIO
Built-in Microphone

Dual-array microphones

Built-in Speakers

Stereo speakers with Realtek
ALC3254, 2 W x 2.5 W

CAMERA
Front Camera

HD RGB camera with digital-array microphones in camera assembly

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Precision Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

56WHr

Number of battery cells

3-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.65kg

Dimensions

24.9mm x 357.26mm x 272.83mm

POWER
AC Adapter Power

180 Watt AC Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj