Second Chance

Dell Latitude E5570 15.6″, 8GB, 250GB SSD, Core i7

49,990 L

 

Laptop 15,6 inç i ndërtuar për produktivitet dhe performancë maksimale. Është i vogël dhe shumë kompakt. Ky model vjen me procesore të gjeneratës së 6-ë Core i7 dhe kartë grafike AMD Radeon R7 M370. Falë hapsirës së madhe ruajtëse prej 250 GB-ësh mund të ruani dhe punoni çfarëdo lloj materiali apo dokumenti që ju nevojitet.

• Intel® Core™ i7-6820HQ
• 8GB RAM + 250GB SSD
• 15.6″ IPS FHD Display
• AMD Radeon R7 M370 4GB

Ka stok

SKU: LAP129 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-6820HQ

PROCESSOR FAMILY

6th Generation Intel® Core™ i5 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

2.7GHz Up to 3.6GHz

PROCESSOR CACHE

8 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram type

DDR4

Memory

250GB SSD

Memory Slots

2

SSD DETAILS

M.2 PCIe NVMe

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Display Size

15,6"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon R7 M370

GRAPHICS MEMORY

4GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

GDDR5

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI model

Intel® Dual-Band Wireless-AC 8265 Wi-Fi

ETHERNET LAN

Yes, 10/100/1000 Ethernet

Bluetooth

V4.1

PORTS & INTERFACES
Details

3 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
1 x Ethernet LAN (RJ-45)
1 x HDMI
1 x VGA (D-Sub)
1 x Combo headphone/mic port
1 x Docking connector
1 x USB Sleep-and-Charge

Audio
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

2 x 2W speakers

Camera
FRONT CAMERA

HD Camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Integrated Lithium Ion

BATTERY CAPACITY

62 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

4

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.09 kg

Dimensions

377 x 252 x 24.6 mm (14.84" x 9.92" x 0.97")

Power
AC Power adapter

65 W

SECURITY
Fingerprint reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop
1 x Charger