Second Chance

Dell Latitude 7280 12.5″, 8GB, 250GB SSD, Core i5

19,990 L

 

Latitude 7280 është i vogël, kompakt dhe shumë funksional. Vjen me kapacitet të madh baterie e cila do ju mundësojë të punoni të qetë për orë të tëra me vetëm një karikim. Ky model fuqizohet nga proccesor Intel Core i5-6300U dhe grafikat HD 520 po nga Intel.

• Intel® Core™ i5-6300U
• 8GB RAM + 250GB SSD
• 12.5″ Anti-Glare HD Display
• Intel® HD Graphics 520

Ka stok

SKU: LAP271 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 19%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Apple Macbook Pro 16″, 16GB, 1TB SSD, M1 Pro (2021)

284,990 L
Kurseni: 65,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Përmasa
30 × 1.7 cm
Brand
Announced

2018

DESIGN
Color

Black

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-6300U

PROCESSOR FAMILY

7th gen Intel Core i5

PROCESSOR FREQUENCY

2.6GHz Up to 2.4GHz

PROCESSOR CACHE

3MB

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM Type
Memory

250GB SSD

Memory Slots

1x SO-DIMM

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Display Size

12"

SCREEN SIZE

12.5"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 520

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Intel HD Graphics 520

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI model

Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)

ETHERNET LAN

Yes

Bluetooth

4.0

PORTS & INTERFACES
Details

1USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity
2USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity
PowerShare
1Number of USB ports with PowerShare support
Charging port type DC-in jack
HDMI version 1.4
1USB Sleep-and-Charge ports
Combo headphone/mic port
1HDMI ports quantity
1Ethernet LAN (RJ-45) ports
USB Sleep-and-Charge

Audio
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

2

Camera
FRONT CAMERA

HD Camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

No

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Integrated Lithium Ion

BATTERY CAPACITY

42 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3 Cells

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.18 kg

Dimensions (HxDxW)

1.7cm X 20.7cm X 30.4cm

Power
AC Adapter Power

65 W

SECURITY
Fingerprint reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Laptop

1 X Charger

Garancia e produktit

12 MUAJ