Dell Latitude 7330 13.3”, 16GB, 256GB SSD, Core i7

159,990 L

 

Rrit produktivitetin me laptopin Dell Latitude 7330 13.3” me rezolucion Full HD. Me plot 256GB SSD memorie ofron hapsirë ruajtjeje dhe hyrje të shpejtë të të dhënave. Pesha e lehtë dhe përmasat e vogla e bëjnë këtë laptop perfekt për të punuar gjatë kohës që udhëtoni ose jeni në lëvizje.

• Intel® Core™ i7-1265U
• 16GB RAM + 256GB SSD
• 13.3” IPS Display
• Intel®Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1703 Modeli: XFCMD Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2022

DESIGN
Color

Grey

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1265U

Processor family

12th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Max frequency up to 4.80 GHz

Processor Cache

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

10 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

‎DDR4

Memory

256GB SSD

Memory slots

1 slot

SSD Details

PCIe NVMe

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Screen size

13.3"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

Graphics Memory

shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

802.11a/b/g/n/ac/ax

Ethernet LAN

No

Bluetooth

5.2

PORTS & INTERFACES
Details

1. USB Type-C Thunderbolt™ 4.0 with Power Delivery & DisplayPort 1.4
2. 4.2 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare
3. HDMI 2.0
4. Wedge Shaped Lock slot
5. USB Type-C Thunderbolt™ 4.0 with Power Delivery & DisplayPort 1.4
6. Universal Audio Jack
7. Contacted Smart Card Reader (optional)

AUDIO
Built-in Microphone

Dual array microphone

Built-in Speakers

Stereo speakers

CAMERA
Front Camera

720p

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion

Battery Capacity

41 Wh

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.50 lb (1.13 kg)

Dimensions

1. Height: 0.67 in. (16.96 mm) 2. Width: 12.07 in. (306.50 mm) 3. Depth: 7.87 in. (199.95 mm)

POWER
AC Adapter Power

65 W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj