Dell Latitude 7400 14″, 8GB, 120GB SSD, Core i5

12,990 L

 

Laptop 14 inç i ndërtuar për produktivitet dhe performancë maksimale. Është i vogël dhe shumë kompakt. Ky model vjen me procesor Core i5 dhe kartë grafike Intel® HD Graphics 4400. Falë hapsirës së madhe ruajtëse prej 120GB mund të ruani dhe punoni çfarëdo lloj materiali apo dokumenti që ju nevojitet.

• Intel® Core™ i5-4310U
• 8GB RAM + 120GB SSD
• 14″ Display
• Intel® HD Graphics 4400

Ka stok

SKU: LAP354 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2019

DESIGN
Color

Black

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-4310U

PROCESSOR FAMILY

4th Generation Intel® Core™ i5 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Base frequency 2.00 GHz
Max Turbo Frequency 3.00 GHz

PROCESSOR CACHE

3 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR4

Memory

120GB SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 4400

On-board graphics Card

Yes

GRAPHICS MEMORY

Shared

Discrete Graphics Card

No

OPTICAL DRIVE
DVD

Yes

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

‎802.11ac

ETHERNET LAN

Yes

Bluetooth

4.0

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1.Universal Audio Jack
2. External uSIM card tray (optional)
3. uSD 4.0 Memory Card Reader
4. USB 3.1 Gen 1 with Powershare
5. Noble Wedge Lock Slot
6. Power adapter port
7. Thunderbolt™ 3 with Power Delivery and DisplayPort
8. HDMI 1.4
9. USB 3.1 Gen 1
10. SmartCard Reader (optional)

Audio
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

2 x 2W

Camera
FRONT CAMERA

HD Camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

No

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium Polymer

Battery Capacity

55 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

4

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

‎5.01 pounds

DIMENSIONS

8.42 x 12.65 x 0.75 inches

AC Adapter Power

65 W

FINGERPRINT

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop
1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj