Dell Latitude E5540 15″, 8GB, 120GB SSD, Core i3

13,990 L

 

Laptop 15 inç i ndërtuar për produktivitet dhe performancë maksimale. Është i vogël dhe shumë kompakt. Ky model vjen me procesor të gjeneratës së 4-të Core i3 dhe kartë grafike Intel® HD Graphics 4400. Falë hapsirës së madhe ruajtëse prej 120GB mund të ruani dhe punoni çfarëdo lloj materiali apo dokumenti që ju nevojitet.

• Intel® Core™ i3-4010U
• 8GB RAM + 120GB SSD
• 15″ Display
• Intel® HD Graphics 4400

Ka stok

SKU: LAP345 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 11%
BEST DEALS
Ofertë!

Asus TUF Dash F15 Gaming 15.6″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

159,990 L
Kurseni: 20,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2017

DESIGN
Color

Black

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-4010U

PROCESSOR FAMILY

4th Generation Intel® Core™ i3 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Base frequency 1.70 GHz

PROCESSOR CACHE

3 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR3 SDRAM

Memory

120GB SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1600 x 900 pixel

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 4400

On-board graphics Card

Yes

GRAPHICS MEMORY

Shared

Discrete Graphics Card

No

OPTICAL DRIVE
DVD

yes

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Intel Wireless 8260 (802.11ac)

ETHERNET LAN

Yes

Bluetooth

4.0

PORTS & INTERFACES
DETAILS

The left side has 1 charging port, Wifi toggle button, 1 HDMI port, 1 USB 3.0 port, 1 Express Card memory card reader and 1 SD card reader. The right side of the machine includes 1 VGA port, 1 USB 2.0 port, 1 3.5mm combo headphone jack, 1 DVD drive.

Audio
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

2 x 2W

Camera
FRONT CAMERA

HD Camera

SOFTWARE
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

No

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium Polymer

Battery Capacity

55 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

4

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

1.9Kg

DIMENSIONS

‎15 x 10 x 0.8 inches

AC Adapter Power

65 W

FINGERPRINT

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop
1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj