Second Chance

Dell Latitude E5550 15.6″, 8GB, 250GB SSD, Core i5

19,990 L

 

Laptop 15.6 inç i ndërtuar për produktivitet dhe performancë maksimale. Është i vogël dhe shumë kompakt. Ky model vjen me procesore të gjeneratës së 5-ë Core i5. Falë hapsirës së madhe ruajtëse prej 250 GB-ësh mund të ruani dhe punoni çfarëdo lloj materiali apo dokumenti që ju nevojitet.

• Intel® Core™ i5-5200U
• 8GB RAM + 250GB SSD
• 15.6″ IPS HD Display
• Intel® HD Graphics 5500

Ka stok

SKU: LAP343 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Black

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-5200U

PROCESSOR FAMILY

5th Generation Intel® Core™ i5 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

2.2GHz Up to 2.7GHz

PROCESSOR CACHE

3 MB

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram type

DDR3L-SDRAM

Memory

250GB SSD

Memory Slots

2x SO-DIMM

SSD DETAILS

M.2 PCIe NVMe

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Display Size

15,6"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 5500

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI model

Wi-Fi 4 (802.11n)

ETHERNET LAN

10, 100, 1000 Mbit/s

Bluetooth

4.0

PORTS & INTERFACES
Details

3 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
1 x Ethernet LAN (RJ-45)
1 x HDMI
1 x VGA
1 x Combo headphone/mic

Audio
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

2 x 2W speakers

Camera
FRONT CAMERA

HD Camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium Polymer (LiPo)

BATTERY CAPACITY

51 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

4-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.14 kg

Dimensions

376.90 mm x 255.20 mm x 23.40 mm

Power
AC Power adapter

65 W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop
1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj