Dell Latitude E6520 15″, 8GB, 120GB SSD, Core i5

9,990 L

 

Laptop 15 inç i ndërtuar për produktivitet dhe performancë maksimale. Është i vogël dhe shumë kompakt. Ky model vjen me procesor Core i5 dhe kartë grafike Intel® HD Graphics 3000. Falë hapsirës së madhe ruajtëse prej 120GB mund të ruani dhe punoni çfarëdo lloj materiali apo dokumenti që ju nevojitet.

• INTEL CORE I5-2540M
• 8GB RAM + 120GB SSD
• 15″ Display
• Intel® HD Graphics 3000

Ka stok

SKU: LAP348 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2020

DESIGN
Color

Black

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-2540M

PROCESSOR FAMILY

Legacy Intel® Core™ Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Base frequency 2.60 GHz
Max Turbo Frequency 3.30 GHz

PROCESSOR CACHE

3 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR3

Memory

120GB SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

HD+

Touchscreen

No

Display Resolution

1600 x 900 pixel

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 3000

On-board graphics Card

Yes

GRAPHICS MEMORY

Shared

Discrete Graphics Card

No

OPTICAL DRIVE
DVD

Yes

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

802.11

ETHERNET LAN

Yes

Bluetooth

3.0+HS

PORTS & INTERFACES
DETAILS

Network connector (RJ-45)
USB 2.0 (4) – 1 USB/eSATA combo
Stereo headphone/Microphone combo jack
Memory card reader, 54 mm ExpressCard, 1394
Docking Connector, VGA, HDMI
1 Full and 2 Half Mini Card Slots
SmartCard Reader, optional Contactless SmartCard Reader/Fingerprint Reader or FIPS Fingerprint Reader
USB 3.0 Module option via optical bay

Audio
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

2 x 2W

Camera
FRONT CAMERA

HD Camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium Polymer

Battery Capacity

55 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

6

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

2.958 kg

DIMENSIONS

‎15.12 x 1.35 x 10.16 inches

AC Adapter Power

65 W

FINGERPRINT

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop
1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj