Ofertë!

Dell Latitude E6530 15″, 8GB, 120GB SSD, Core i5

5,990 L

Kurseni: 6,000 L

:
:
:

Laptop 15 inç i ndërtuar për produktivitet dhe performancë maksimale. Është i vogël dhe shumë kompakt. Ky model vjen me procesor Core i5 dhe kartë grafike Intel® HD Graphics 4000. Falë hapsirës së madhe ruajtëse prej 120GB mund të ruani dhe punoni çfarëdo lloj materiali apo dokumenti që ju nevojitet.

• Intel® Core™ i5-3320M
• 8GB RAM + 120GB SSD
• 15″ Display
• Intel® HD Graphics 4000

Ka stok

SKU: LAP346 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2018

DESIGN
Color

Black

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-3320M

PROCESSOR FAMILY

Legacy Intel® Core™ Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Base frequency 2.60 GHz
Max Turbo Frequency 3.30 GHz

PROCESSOR CACHE

3 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR3 SDRAM

Memory

120GB SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1600 x 900 pixel

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 4000

On-board graphics Card

Yes

GRAPHICS MEMORY

Shared

Discrete Graphics Card

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

802.11b/g

ETHERNET LAN

Yes

Bluetooth

4.0

PORTS & INTERFACES
DETAILS

One USB Type–C 3.1 Gen 1 with Power Delivery and DisplayPort One USB 3.1 Gen 1 port One USB 3.1 Gen 1 with PowerShare port One USB 2.0 port
Noble wedge lock slot
Universal audio jack
One VGA and HDMI 1.4 port

Audio
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

2 x 2W

Camera
FRONT CAMERA

HD Camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium Polymer

Battery Capacity

55 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

4

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

5.2 pounds

DIMENSIONS

15 x 1.25 x 10 inches

AC Adapter Power

65 W

FINGERPRINT

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop
1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj