Dell Latitude E7470 14″, 8GB, 250GB SSD, Core i5

18,990 L

 

Laptop 14 inç i ndërtuar për produktivitet dhe performancë maksimale. Është i vogël dhe shumë kompakt. Ky model vjen me procesor të gjeneratës së 6-të Core i5 dhe kartë grafike Intel® HD Graphics 520. Falë hapsirës së madhe ruajtëse prej 250GB mund të ruani dhe punoni çfarëdo lloj materiali apo dokumenti që ju nevojitet.

• Intel® Core™ i5-6300U
• 8GB RAM + 250GB SSD
• 14″ IPS FHD Display
• Intel® HD Graphics 520

Ka stok

SKU: LAP250 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2016

DESIGN
Color

Black

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-6300U

PROCESSOR FAMILY

6th Generation Intel® Core™ i5 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

2.4GHz Up to 3.0GHz

PROCESSOR CACHE

3 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR4

Memory

250GB SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 520

On-board graphics Card

Yes

GRAPHICS MEMORY

Shared

Discrete Graphics Card

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Intel Wireless 8260 (802.11ac)

ETHERNET LAN

Yes

Bluetooth

4.0

PORTS & INTERFACES
DETAILS

Audio
1 x microphone/stereo
1 x headphone/speakers
Video
1 x HDMI
1 x mDP
1 x RJ-45 connector
2 x USB 3.0
1 x PowerShare
1 x Memory card reader
1 x Micro Subscriber Identity Module
1 x Docking port
1 x Smart Card

Audio
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

2 x 2W

Camera
FRONT CAMERA

HD Camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

No

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium Polymer

Battery Capacity

55 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

4

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

1.60 kg

DIMENSIONS

19.4 mm x 334.9 mm x 232 mm

AC Adapter Power

65 W

FINGERPRINT

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop
1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj