Second Chance

Dell OptiPlex 3050 SFF 8GB, 120GB SSD + 500GB HDD, Core i3

7,990 L

 

Prodhuar për të qënë një desktop biznesi me një dizajn që kursen hapësirë, kompjuteri desktop OptiPlex 3050 SFF nga Dell ofron siguri dhe funksionalitet. Mundësohet nga një procesor Intel Core i3-6100 Dual-Core që do t’ju lejojë të ekzekutoni disa aplikacione njëkohësisht dhe grafika të integruara Intel® Skylake GT2 GPU.

• Intel® Core™ i3-6100
• 8GB RAM + 120GB SSD + 500GB HDD
• Intel® Skylake GT2 GPU

Ka stok

SKU: PC87-1 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-6100

Processor Frequency

3.70 GHz

Processor Cache

3 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

120GB SSD + 500GB HDD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel Skylake GT2 GPU

GRAPHICS MEMORY

Integrated

GRAPHICS MEMORY TYPE

Shared

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
WI-FI MODEL

Intel Dual-Band Wireless-AC 8265 Wi-Fi

ETHERNET LAN

Realtek RTL8111HSD-CG Gigabit Ethernet LAN 10/100/1000 controller combines a triple-speed IEEE 802.3 compliant Media Access Controller (MAC) with a triple-speed Ethernet transceiver, PCI Express bus controller, and embedded memory.

Bluetooth

4.2

PORTS AND CONNECTORS
Details

• Front
1 x Universal audio jack
2 x USB 3.1 Gen 1
2 x USB 2.0
• Rear
2 x USB 3.1 Gen 1
2 x USB 2.0
1 x Line out
1 x HDMI Port
1 x DisplayPort
1 x Network port RJ-45
1 x Power connector port
2 x PS/2
1 x Parallel
1 x VGA port

AUDIO
Audio Details

Realtek ALC3234 High Definition Audio Codec (integrated, supports multiple streaming)

POWER
Power Details

180 W Power supply
90 VAC – 264 VAC

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

290,06 mm x 292,10 mm x 92,71mm

Weight

5.14 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Dell OptiPlex 3050

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj