Second Chance

Dell Optiplex 3060 Mini Tower, 8GB, 250GB SSD, Core i5

27,990 L

 

Zgjeroni produktivitetin tuaj. Dell Optiplex është fleksibël falë dizajnit kompakt dhe mund të përdoret në çdo ambient pune. I projektuar për të lehtësuar punën tuaj, Optiplex e realizon më së miri funksionin e tij.

• Intel® Core™ i5-8500
• 8GB RAM + 250GB SSD
• Intel® UHD Graphics 630

Ka stok

Shitur: 12 copë

SKU: PC158 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
Announced

2018

DESIGN
Color

Black

Type

Optiplex

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8500

Processor family

8th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

Base frequency 350 MHz, Max frequency up to 1.10 GHz

Processor Cache

9MB

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

250GB

Memory slots

2

SSD Details

M.2 2230

Card Reader Integrated

No

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 630

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Network

Realtek RTL8111HSD-CG Ethernet LAN 10/100/1000

Ethernet LAN

10/100/1000

PORTS & INTERFACES
Details

Network adapter-One RJ-45 connector
Serial port-One serial port (optional)
Parallel port-One parallel port (optional)
Two USB 2.0 ports
Two USB 2.0 ports (supports Smart Power On)
Four USB 3.1 Gen 1 ports
DisplayPort 1.2
HDMI 1.4 (UMA)
DP/HDMI2.0b/VGA port (optional)

AUDIO
Built-in Microphone

Universal audio jack (3.5 mm headphone/microphone combo port)

Built-in Speakers

Internal speaker (mono)

SOFTWARE
Operating system
WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

‎11.57 pounds

Dimensions

‎11.5 x 3.7 x 11.4 inches

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Desktop

1 x Charger

 

Garancia e produktit

12 Muaj